TOUR CLUB INFO

Turistická informační kancelář TOUR CLUB INFO je spolu s cestovní kanceláří TOUR CLUB Břeclav specialistou na jižní Moravu.
V rámci své činnosti poskytujeme návštěvníkům co nejúplnější informace o městě Břeclavi a celém regionu, které jim umožní strávit zde jejich čas co nejlépe. Kromě toho jim ale nabízíme i konkrétní programy, které mohou přispět k lepšímu poznání tohoto kraje. K některým z nich uvádíme v tomto letáku i bližší údaje.
Kromě toho jsme schopni zajistit jakýkoli program dle přání klienta - včetně dopravy, ubytování, stravování, návštěvy vinných sklepů a průvodcovských služeb, zejména v lednicko-valtickém areálu, na Pálavě, u Pálavských jezer, v dolním Rakousku, případně na Slovensku. Jsme schopni připravit okružní jízdy, poznávací okruhy, vyhlídkové lety, turistické i cykloturistické programy, jízdy na koni, jakékoli krátkodobé i dlouhodobé pobyty na jižní Moravě. K těmto pobytům nabízíme také fakultativní programy.
Víkendy na jižní Moravě

Platnost obrázku vypršela.

Nabídka víkendových pobytů s koncipovaným programem pro cestovní kanceláře, podniky, školy, organizace ...Programy zahrnují návštěvu vinného sklepa, kulturně-historických památek, prohlídku měst, okruhy, floklórní slavnosti, veletrhy apod. Při výběru programu obdrží skupiny přesný rozpis cen a služeb. TOR CLUNB INFO garantuje jakýkoli termín a program dle vašeho konkrétního přání
Školní programy a výlety na jižní Moravě
Námi nabízené školní výlety jsou plánovány jako dvoj či trojdenní, v případě zájmu lze zajistit i delší pobyty ve vybrfané lokalitě. Zajištění školního výletu je možné kdykoli v průběhu dubna, května a června, samozřejmě za předpokladu, že nabízené kapacity budou ještě volné. V případě zájmu si u nás vyžádejte speciální nabídku zaměřenou na školní akce.
Jakékoli další informace a objednávky na adrese naší kanceláře TOUR CLUB INFO, Sady 28. října, pavilon B, 690 02 Břeclav, tel. a fax: 0627/326058, 327058, e-mail: tourclub@bvnet.cz