K desetiletí Informačního centra

Září roku 2004 je pro ICM Frenštát p. R. velmi významným - uplyne již 10 let od chvíle, kdy jsme mohli říct, že Frenštát má IC.
V začátcích jsme nikdo upřímně nevěděli, kam bude vývoj směřovat. Začínali jsme v prostorách o rozměrech dvakrát dva metry. Vešel se tam jen stůl a skříňka. K nim postupně přibyl telefon a stařičký počítač, s kterým jsme nevěděli, co dělat. Informace jsme předávali pouze slovem. Naše činnost se od počátku zaměřovala nejen na předávání informací, ale hlavně na jejich sběr a studium našeho regionu. Rozhodnutím rady města jsme se za rok stěhovali do nových, pěkných a historických prostor, ale pro množství informací, které bychom chtěli poskytovat, již nestačí.
V současnosti se na provozu IC podílí tři pracovníci a naše práce se bez výpočetní techniky neobejde. Naším dalším spolupracovníkem se stal internet. Vytvořili jsme internetové stránky našeho IC, které poskytujeme v anglické verzi a připravujeme i verzi německou.

Věra Vlková
ICM Frenštát p. R.

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím 2 názory)

04.04.2006 v 09:23SAIS

Zdravím pracovnice IC Frenštát p.R.
Děkuji za službu, kterou poskytujete všem občanům bez rozdílu. Jste vysoce profesionální pracoviště MÚ a kéž by Vás mohly následovati i jiné odbory úřadu. Vydržte nadále, laťku máte nastavenou vysoko.
Mnoho dalších úspěšných let činnosti přeje a zdraví
Sammer Isidor


27.09.2004 v 08:27Ing. Ladislav Hollý

Blahopřejeme k Vašemu krásnému výročí. Za těch deset let je za Vámi velký kus práce a spousta spokojených návštěvníků našeho regionu. Vaše informační centrum patří mezi pilíře podporující lokální cestovní ruch v turistické oblasti Beskydy a Valašsko.

Přeji Vám zdraví, pevné nervy, hodně elánu do dalších let a spoustu spokojených návštěvníků Vašeho informačního centra.

Za kolektiv agentury Beskydy-Valašsko
s úctou


SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 16.09.2004